ALFABETISK INDEKS  |  SITEMAP  |  PRINT VERSION  |  KONTAKT PGA
PGA - Professional Golfers Association Denmark

Du er her: Forside PGA of Denmark Find din klub Region Nordjylland


Region Nordjylland


Blokhus Golf Klub Hunetorpvej 115, 9492 Blokhus www.golfin.dk
Brønderslev Golf Klub Golfvejen 83, 9700 Brønderslev www.broenderslevgolfklub.dk
Dronninglund Golf Klub Kirkevej 12, 9330 Dronninglund
www.dronninglund-golfklub.dk
Frederikshavn Golfklub Oddervej 60, 9900 Frederikshavn www.frederikshavngolfclub.dk
Hals Golf Klub Nordmandshage 40, 9370 Hals www.halsgolf.dk
Han Herreds Golfklub Starkærvej 20, 9690 Fjerritslev www.hhgolf.dk
Himmerland Golf Klub Centervej 1, Gatten, 9640 Farsø www.himmerlandgolf.dk
Hirtshals Golfklub Kjulvej 10, 9850 Hirtshals www.hirtshals-golfklub.dk
Hjørring Golfklub Vinstrupvej 30, 9800 Hjørring www.hjoerringgolf.dk
Hobro Fjord-Golfklub Torndalsvej 3, 9510 Arden www.hobrofjord.dk
Golfklubben Hvide Klit Hvideklitvej 28, Bunken, 9982 Ålbæk www.hvideklit.dk
Læsø Seaside Golf Klub Prof. Johansensvej 2, 9940 Læsø www.laesoe-golfklub.dk
Løgstør GK Viborgvej 130, Raunstrup, 9670 Løgstør www.logstorgolf.dk
Løkken Golfklub Vrenstedvej 226, 9480 Løkken www.loekken-golfklub.dk
Morsø Golfklub Rolstrupvej 9, 7900 Nykøbing Mors www.morsoe-golfklub.dk
Nordvestjysk Golfklub Nystrupvej 19, 700 Thisted www.nvgolf.dk
Rold Skov Golfklub Golfvej 1, 9520 Skørping www.roldskovgolf.dk
Sebber Kloster Golf Klub Bjerregårdsvej 23, 9240 Nibe www.sebberklostergolfklub.dk
Sindal Golf Klub Volstrupvej 135, Hørmested, 9870 Sindal www.sindalgolfklub.dk
Sæby Golfklub Vandløsvej 50, 9300 Sæby www.golf-klub.dk
Volstrup Golf Center
Rosbjergvej 5, 9500 Hobro
www.volstrupgolf.dk
Øland Golfklub Rolighed 5, Øland, 9460 Brovst www.oeland-golfklub.dk
Ørnehøj Golfklub Lundegårde 70, 9260 Gistrup www.cornehojgolfklub.dk
Aabybro Golfklub Skeelslundvej 3, 9440 Aabybro www.aabybrogolf.dk
Aalborg Golf Klub Jægersprisvej 35, Restrup Enge, 9000 Aalborg www.aalborggolfklub.dk
Aars Golfklub Tandrupvej 6, 9600 Aars www.aarsgolfklub.dk